W czerwcu Martin, przeszedł pierwszą z kilku planowanych operacji. Miała ona za zadanie wyeliminowanie schorzeń ortopedycznych oraz deformacji kończyn.wynikających z uszkodzenia centralnego układu nerwowego. Od 7 do 20 czerwca Martin przebywał wraz z mamą w szpitalu. W gipsie do 30 czerwca w ciągłości, a od tego czasu ma zakładany tylko na noc. Martinkowi i jego mamie jest bardzo ciężko, chłopiec nie pozwala dotykać nóg, które go bardzo bolą. Kolejna operacja ( druga noga) zaplanowana została wstępnie na 10 września ale lekarze przełożyli ją na 8 stycznia. Cieszymy się, że choć w niewielkim stopniu mogliśmy pomóc i kupiliśmy dla Martina śpiochy i środki czystości na czas pobytu w szpitalu. Teraz również potrzebne są duże ilości waty podkładanej pod gips, bandaże elastyczne, różne kremy i maści nawilżające skórę. Wkrótce rozpocznie się rehabilitacja. Mamy nadzieję że z Państwa pomocą Martinkowi będziemy mogli zakupić wszystkie niezbędne rzeczy. 

Martinek jest dzieckiem z dziecięcym porażeniem mózgowym, nie widzi, nie chodzi. Urodził się w 24 tygodniu ciąży w ciężkiej zamartwicy. Przez długi czas po porodzi przebywał w szpitalu, poddawany różnym zabiegom medycznym.

Mimo tak ciężkiej choroby, Martin jest bardzo pogodnym dzieckiem, ale wymaga całodobowej opieki i intensywnej rehabilitacji, stymulacji rozwoju.

wpłat można dokonywać na subkonto

Bank Spółdzielczy w Środzie Wlkp

95 90850002 0000 0003 7211 0010

z dopiskiem „POMOC DLA MARTINA”

wpłat można dokonywać na subkonto

Bank Spółdzielczy w Środzie Wlkp

95 90850002 0000 0003 7211 0010

z dopiskiem „POMOC DLA MARTINA”

  • Niezbędna kwota:

1000PLN / miesiąc

  • Cel zbiórki:

rehabilitacja, leki, artykuły higieniczne,

  • Diagnoza:

dziecięce porażenie mózgowe

  • Czas trwania zbiórki:

grudzień 2021